Güdül Hurdacı Hurda Alımı ve Satımı

Güdül Hurdacı Hurda Alımı ve Satımı

6 Temmuz 2019 Hizmet Bölgeleri 0

Güdül Bıyık Hurda, Ankara’nın en eski ve profesyonel Hurda Alımı ve Hurda Satımı yapan firmalarından biridir. Firmamız; Bakır hurdası, demir hurdası, çinko hurdası, paslanmaz hurdası, sarı hurdası, kağıt hurdası, krom hurdası ve hernevi hurda alan hurdacıdır.

Güdül Hurda Fiyatlarında En İyi Teklif

Hurdalarınızı değerlendirmeniz için en yüksek fiyatı garanti ediyoruz. Bakır hurdası alan, demir hurdası alan, çinko hurdası alan, sarı hurdası alan, kağıt hurdası alan, paslanmaz hurdası alan ve her nevi hurda alan, aynı zamanda en yüksek fiyatı garanti eden hurdacı arıyorsanız size bir telefon kadar yakındayız. Ankara’nın tüm ilçelerinde adresinizden hurda alımı yapmaktayız. Yıkım söküm ve temizleme işleri bize aittir.

Hurdalarınızı kaldırmak için sizleri yormuyoruz. Yıkım, söküm ve kesim işleri için gereken tüm ekipmanla birlikte geliyoruz. Hurdalarınızı yüksek fiyatlardan ve nakit ödeme yöntemi ile alıyoruz. Tek yapmanız gereken bizi aramak. Haftanın 7 günü 24 saat çalışmaktayız.

Güdül Hurda Alımı ve Güdül Hurda Satımı

Güdül Hurdacı arayışınıza son vermek için Güdül hurdacısı olarak hizmet vermekteyiz. Ankarada’ki hurdacılar arasında yer alan firmamızdan fiyat almadan, hurdanızı satmayın! Hurdacılar bu duruma çok kızacak ama her türlü hurda malzeme piyasadaki en iyi fiyatla nakit ödemeyle alınır, minimum kârla en uygun fiyata hurda malzeme satılır. Bıyık Hurda olarak hurdacı demir fiyatları, hurdacı arabası, hurdacılık gibi konularda hizmetinizdeyiz. Ankara’da hurda alanlar güncel hurda fiyatları için bizi takip etmektedir. Ankara hurdacı firması olarak vereceğiniz adrese gelerek hurda alımı yapıyoruz. Tüm Ankara’da adrese gelen hurdacı olarak hurdanızı yerinizden alıyoruz. Biz tartıyor, anında nakit ödeme yapıyoruz. Hurda satışı yapmak istiyorsanız, Hemen Arayın!

Ankara Hurdacı, Hurda alımı ve hurda satımı için bizlere Dursun Bıyık: 0532 165 51 37 ve Osman Bıyık: 0534 881 53 35 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Durmazlar Hurda: Sincan başta olmak üzere Ankara'nın tüm il ve ilçelerinde Hurda Alım ve Hurda Satış hizmeti vermektedir. Bizlere 0532 165 51 37 ve 0534 881 53 35 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. Nikel Hurda Alımı, Kurşun Hurda Alımı, Kağıt Hurda Alımı, Alüminyum Hurda Alımı, Bakır Hurdası Alımı, Demir Hurda Alımı ...

0 Yorum

Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Ara