Bilgisayar Hurdası Alımı

Bilgisayar Hurdası Alımı

6 Temmuz 2019 Hizmetler 0

Elektronik hurdalar içerisinde en fazla yer alan hurda çeşidi hiç şüphesiz bilgisayar hurdalarıdır. En üst seviye bilgisayarların dahi ortalama kullanım oranı 4-5 yıl civarındadır, bu da demektir ki, bundan 5 yıl sonra tüm dünyada ki bilgisayarların çoğu ya atıl yada hurda durumunda olacaktır. Bilgisayar hurdası, her geçen gün büyüyen ve çoğalan bir hızla ilerlemektedir. Özellikle gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerde sıklıkla karşılaşılan bir sorundur. Ancak, unutulmamalıdır ki, bilgisayar hurdaları genelde plastik, bakır, krom ve çinko içerdiğinden dolayı geri dönüşüm için kullanılabilr malzemelerdir.

Sizlerde Ankara Bilgisayar Hurdası ve Sincan Bilgisayar Hurdası alım ve satım hizmetleriniz için bizlere Dursun Bıyık: 0532 165 51 37 ve Osman Bıyık: 0534 881 53 35 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Durmazlar Hurda: Sincan başta olmak üzere Ankara'nın tüm il ve ilçelerinde Hurda Alım ve Hurda Satış hizmeti vermektedir. Bizlere 0532 165 51 37 ve 0534 881 53 35 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. Nikel Hurda Alımı, Kurşun Hurda Alımı, Kağıt Hurda Alımı, Alüminyum Hurda Alımı, Bakır Hurdası Alımı, Demir Hurda Alımı ...

0 Yorum

Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Ara