Bakır Hurdası Alımı

Bakır Hurdası Alımı

6 Temmuz 2019 Hizmetler 0

Tüm dünyada en çok kullanılan metal türlerinden bir tanesidir, elektriği en iyi şekkilde iletmesinden dolayı özellikle elektronik sektöründe tercih edilmektedir. Kolay şekil verilebilmesi, yumusak bir metal olması ve dünyadanın tüm bölgelerinde rahatlıkla bulunmasından dolayı oldukça değerlidir. Elektrik kabloları, telefon ve internet kabloları dahil olmak üzere, sanayinin ve elektronik sektörün hemen hemen her alanında tercih edilmektedir. Bakır hurdası, sektörde en çok karşılaşılan hurda türlerinden olmasına rağmen, fiyat olarak da en pahalı hurda türlerinden biridir. Tüm bakır hurda hizmetleriniz için Başkent Durmazlar Hurda olarak bizimle iletişime geçebiliriniz.

Sizlerde Ankara Bakır Hurda ve Sincan Bakır Hurda alım ve satım hizmetleriniz için bizlere Dursun Bıyık: 0532 165 51 37 ve Osman Bıyık: 0534 881 53 35 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Durmazlar Hurda: Sincan başta olmak üzere Ankara'nın tüm il ve ilçelerinde Hurda Alım ve Hurda Satış hizmeti vermektedir. Bizlere 0532 165 51 37 ve 0534 881 53 35 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. Nikel Hurda Alımı, Kurşun Hurda Alımı, Kağıt Hurda Alımı, Alüminyum Hurda Alımı, Bakır Hurdası Alımı, Demir Hurda Alımı ...

0 Yorum

Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Ara