Alüminyum Hurda Alımı

Alüminyum Hurda Alımı

6 Temmuz 2019 Hizmetler 0

Dünyada en çok kullanılan ve en çok ihtiyaç duyulan metallerden biriside hiç şüphesiz alüminyumdur. Oldukça yumuşak ve kolay şekil verilebiliyor olması, dünyada elektriği en iyi ileten metallerden biri olmasından dolayı hemen hemen tüm sektörlerde kullanılmasını sağlamaktadır. Dünya ekonomisi içinde oldukça önemlidir. Alüminyum sanayinin her alanında oldukça yaygın kullanılan bir malzeme olduğu için hurda alüminyum da pek çok farklı alandaki atıklardan çıkmaktadır ve hurdacılık sektöründe en çok alım satımı yapılan malzemelerden biridir.

Sizlerde Ankara Alüminyum Hurda ve Sincan Alüminyum Hurda alım ve satım hizmetleriniz için bizlere Dursun Bıyık: 0532 165 51 37 ve Osman Bıyık: 0534 881 53 35 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Durmazlar Hurda: Sincan başta olmak üzere Ankara'nın tüm il ve ilçelerinde Hurda Alım ve Hurda Satış hizmeti vermektedir. Bizlere 0532 165 51 37 ve 0534 881 53 35 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. Nikel Hurda Alımı, Kurşun Hurda Alımı, Kağıt Hurda Alımı, Alüminyum Hurda Alımı, Bakır Hurdası Alımı, Demir Hurda Alımı ...

0 Yorum

Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Ara